petr kurecka

Petr

Petr Kurečka je známý český portrétní fotograf. Spolupracuje s předními společenskými i módními časopisy, hudebními nakladatelstvími a návrháři. Před jeho fotoaparátem stály hvězdy jako Terry Gilliam, Karel Gott, Karel Roden, Lucie Bílá, Dagmar Havlová, Ivana Chýlková, Chantal Poullain, Květa Fialová, Jiří Bartoška, Support Lesbiens a další. Je fotografem a spoluautorem nejúspěšnějšího českého kalendáře Proměny pro Nadaci Archa Chantal. Získal několik ocenění v prestižní soutěži Kalendář roku.

"Každým rokem se snažím nafotit několik charitativních kalendářů jako protihodnotu toho, že můžu v životě dělat to, co mne baví. Je to dar. Na světě je spousta lidí, kteří tuto příležitost nemají a právě jim by člověk měl pomoci."

www.petrkurecka.czmarek poddany

Marek

Marka Poddaného většina lidí zná z pořadu Jak se staví sen na TV Prima, kde společně s kolegy pomáhají těm, kteří se rozhodnou pro změnu interiéru, ale neví si rady. Navrhování soukromých i firemních interiérů se věnuje již od roku 2006. Vlastní značku SENSO DESIGN založil na přesvědčení, že kvalita bydlení ovlivňuje i kvalitu života.
 
Největší výzvou je pro něj vyhovět i náročným klientům z odlišného kulturního prostředí, což obnáší jej předem dokonale poznat. Na pořadu Jak se staví sen ho nejvíce láká bezprostřednost vzniklé situace a nutnost empatie, na níž do značné míry závisí úspěch celé proměny.
 
Dlouhodobě spolupracuje s několika českými výrobci nábytku, ale také s řadou osobností nejenom z českého showbusinessu. V současné době pracuje na projektech v Asii kde mimo jiné rozvíjí novou značku originálního nábytku.

Více informací na http://www.marekpoddany.com
Jeden projekt. Jedna šance. Pomáhejte s námi

© 2015 Pomahameradi.cz. All rights reserved | Developed by Tomas Holik | Powered on Joomla 3.